HIRVATİSTAN AGH

TR:


6 ay uzun dönem Avrupa gönüllü hizmeti çağrısı


Hırvatistan- Petrinja’da 6 ay uzun dönem AGH
Katılımcı sayısı: 1 kadın
Misafir eden kurum: UDRUGA IKS
Gönderici ve yönetici kuruluş: Şişli Kaymakamlığı
Proje tarihi: 1 Nisan 2019-1 Ekim 2019
Başvuru son tarihi: 30 Ocak 2019Projenin temel amacı, sosyal içermeyi teşvik etmenin yanı sıra yaşlıları ve gençleri oyunlar organize etme, kampanyalar, ziyaret ve festivaller düzenleme gibi çeşitli aktivitelerle bir araya getirmektir.
6 ay boyunca katılımcımız çeşitli kurumlarda projenin içeriğine uygun olarak tüm kuşaklar ile (x, y, z, 0 ) bir arada olacak, bu kurumlarda hizmet verecek ve de deneyimlerini blog sayfamızda paylaşacaktır.
Projemizin içeriği ve blog yazımı İngilizce olduğundan katılımcımızın C2 seviyesinde İngilizcesinin olması gerekmektedir.
Vize masrafları, uçak bileti ve cep harçlığı kurumumuz tarafından sağlanacak iken, kalacak yer ve yemek Hırvat kurumun sorumluluğundadır.
İlgilenenler jaleulutas@hotmail.com email adresine Europass formatında CV ve motivasyon mektuplarını İngilizce olarak yollayabilirler.
Kurumun facebook sayfasını inceleyebilirsiniz : https://www.facebook.com/udrugaIKS/
 


Eng:

6 months long term European voluntary service call


6 months long term EVS in Croatia-Petrinja
Number of the volunteer: 1 FEMALE
Hosting Organization: UDRUGA IKS
Sending and coordinating organization: Sisli District Governorship
Project dates: 1 April 2019-1 October 2019
Deadline: 30.01.2019

The main prupose of the project is to promote social inclusion as well as bringing old people and young people together through various activities such as organizing games, preparing campaigns, visits and festivals
For 6 months, our participant will be together with all generations (x, y, z, 0) in various institutions in accordance with the content of the project. She will not only serve in these institutions but share her experiences on our blog.
Since the content and blog writing of our project is in English, our participant must have English at the level of c1-C2.
While visa costs, air tickets and pocket money will be covered by Sisli District Governorship, accommodation and meals are the responsibility of the Croatian institution.

Those interested can send their CV in Europass format and motivation letter in English to jaleulutas@hotmail.com.
Here is the link to check the facebook page of the organization : https://www.facebook.com/udrugaIKS/

Yorumlar

Yorumunuzu Bırakın