Bosna Hersekde AGH


Başlangıç &8203;&8203;tarihi: 1 Mayıs 2018 Süre 2 ay. Mekan: Mostar Gönüllüler: 2 KadınYapılacak aktiviteler;
- rapor yazma - evrak işi - faturaların protokolü - proje yazma, proje fikirleri geliştirme - Medyaya mektup yazmak, blog yazmak, etkinlikler düzenlemek - Medyada ve sosyal ağlarda tanıtım etkinlikleri Proje faaliyetlerinin yürütülmesinde proje personeline yardım etmek - atölye çalışmaları ve eğitimler düzenlemek - Eğitim etkinliklerinden ve eğitimlerden raporlar hazırlamak - kampanyaların tasarlanması ve uygulanması - Sosyal ağlarda kuruluş profillerinin tanıtımı ve yönetimi Proje faaliyetlerinin yürütülmesinde proje personeline yardım etmek - atölye çalışmaları ve eğitimler düzenlemek
 
Konaklama detayları
Gönüllüler YP'nin ofisinden 15-20 dakikalık bir yürüyüşle ağırlanacak. Hem ofiste hem de dairede bir wifi bağlantısı var. Bu projede iki gönüllü, aynı apartmanda başka bir AGH projesi üzerinde çalışan iki gönüllü ile birlikte kabul edilecektir. Dairenin tüm gönüllülere ihtiyacı var; mutfak, banyo, tv, klima vb. Gönüllüler binalara bakacak ve dairelerindeki tüm mobilyaları saklayacaktır.

Cep parası 55 Euro
Yemek masrafı 95euros

Gönüllüler haftada 2 gün sürecek (ilk 2 gün)

Konaklama, yemek, cep harçlığı, seyahat ve vize program tarafından karşılanacaktır.

➡ Başvurmak için lütfen özgeçmişinizi ve motivasyon mektubunuzu İngilizce olarak evs@kozagenclikdernegi.org adresine gönderiniz. Lütfen konuyu yazınız & quot; BIH içinde AGH.

Son başvuru tarihi 15 Nisan 2018


- Sosyal ağlarda kuruluş profillerinin tanıtımı ve yönetimi. Rehberler tarafından gönüllülere verilebilecek aktiviteler.

Konaklama detayları;

Gönüllüler YP'nin ofisinden 15-20 dakikalık bir yürüyüşle ağırlanacak. Hem ofiste hem de dairede bir wifi bağlantısı olacak. Bu projede iki gönüllü, aynı apartmanda başka bir AGH projesi üzerinde çalışan iki gönüllü ile birlikte kabul edilecektir. Dairenin tüm gönüllülere ihtiyacı var; mutfak, banyo, tv, klima vb. Gönüllüler binaları temiz tutmaya ve dairelerindeki tüm mobilyalara bakmaya özen gösterir. Cep Parası 55 Euro Gıda Parası 95 Euro Gönüllüler Haftada 2 gün (üst üste 2 gün) Konaklama, yemek, cep parası, seyahat ve vizeler program tarafından karşılanacaktır.

Yorumlar

Yorumunuzu Bırakın