Türkiye – AB İş Dünyası Diyaloğu Hibe Programı Teklif Çağrısı

TR:


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yürütülen Türkiye – AB İş Dünyası Diyaloğu Hibe Programı teklif çağrısı yayınlanmıştır.


Toplam bütçesi 2,5 milyon avro olan hibe programı ile Türk Odalarının ve AB’deki emsalleri ile karşılıklı bilgi ve anlayışlarının güçlendirilmesi, Avrupalı ve Türk iş çevrelerinin entegrasyonunun geliştirilmesi ve Türkiye’nin gelecekteki AB’ye katılımının Türkiye’de ve AB’deki fırsatlar ve zorluklar ile alakalı farkındalık yaratmaya yönelik projelerin desteklenmesi hedeflenmektedir.

TOBB üyesi kuruluşlar ve EUROCHAMBRES tarafından temsil edilen yerel/bölgesel/ulusal/ odalar ya da oda birliklerinin ortaklaşa gerçekleştirecekleri projelerine en az 50 bin avro, en fazla 150 bin avro hibe desteği sağlanacaktır.

Proje başvurularının 25 Mayıs 2018 – saat 17.00’a kadar Merkezi Finans ve İhale Birimine yapılması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için;

https://www.ab-ilan.com/turkiye-ab-is-dunyasi-diyalogu-hibe-programi-teklif-cagrisi/
TOBB tarafından potansiyel başvuru sahiplerine yönelik Türkiye – AB İş Dünyası Diyaloğu Hibe Programı bilgilendirme toplantıları düzenlenecektir. Toplantı yerleri ve tarihleri ilerleyen tarihlerde duyurulacaktır.


Eng:

Turkey uni-on of ChambersCommodity Exchanges (TOBB), conducted by Turkey - EU Business Dialogue Grant Program call for proposals was issued.The total budget of 2.5 million euros grant program of Turkish Chambers of Commerce and strengthening mutual knowledge and understanding with their counterparts in the EU, European and improving the integration of Turkish business circles and Turkey's future EU accession of Turkey and the opportunities and the EU it is aimed to support projects to raise awareness related to difficulties. At least 50,000 euros and up to 150,000 euros grant support will be provided to projects jointly implemented by TOBB member institutions and local / regional / national / chambers or chambers represented by EUROCHAMBRES. Project applications must be made to the Central Finance and Contracts Unit from 25 May 2018 - 17.00 hrs. For detailed information; https://www.ab-ilan.com/turkiye-ab-is-dunyasi-diyalogu-hibe-programi-teklif-cagrisi/ For potential applicants by TOBB Turkey - EU Business Dialogue Grant Program informational meeting will be held. Meeting locations and dates will be announced later.

Yorumlar

Yorumunuzu Bırakın