Bulgaristan da AGH Fırsatı


BULGARİSTANDA 6 AY UZUN DÖNEM AVRUPA GÖNÜLLÜ HİZMETİ SOFYADA ULUSLARARASI GENÇLİK MERKEZİNDE.


Proje Tarihleri : 1Mart 2018 – 1 Eylül 2018
Süre: 6 ay
Yer : Sofya, Bulgaristan
Gönüllü Sayısı : 1 (Bir)
Son Başvuru : 14 Ocak saat 23.00

Açıklama
"E+Media 4 YOUth" Projesi ile farklı ülkelerden (Türkiye, Polonya, İspanya ve İtalya) dört AGH gönüllüsünün Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da altı unutulmaz ve faydalı 6 ay geçirmesine olanak sağlayacak bir projedir. Gönüllüler Bulgaristan, Avrupa ve dünyadaki Bulgar gençlerin fırsatlarını yaygınlaştırmayı amaçlayan bir çevrimiçi medya projesinde çalışma şansına sahip olacaklar. Projenin facebook sayfasında çalışacak, materyalleri şu adresten paylaşacak:

Çevrimiçi TV platformumuz: https://icdetbg.eu/tv;
Online radyo platformumuz: http://icdetbg.eu/radio

Projenin ana hedefi, Erasmus + programı hakkında daha yeni, erişilebilir, etkileşimli ve etkili bir bilgi vermek ve gençlerin çoğunun bilmediği farklı fırsatlar hakkında bilgi paylaşmaktır. Projenin spesifik amacı, gençlerle doğrudan ilgili olacak gençlerin deneyimi ve beklentileri ile ilgili konularda röportajlar, belgesel ve eğlenceli sesli ve görsel materyaller yoluyla genç insanlar için bilgiyi daha ilginç ve eğlenceli bir şekilde sunmaktır. projenin faaliyetlerinde.

AGH gönüllüleri, tematik programlarda yer alacak ve projenin çevrimiçi televizyonunda ve radyonuzda yayınlanacak röportaj / rapor şeklinde proje ile ilgili materyallerin geliştirilmesi için yerel gönüllülerle birlikte ayrı karma çalışma ekiplerine dağıtılacak . Her gönüllü kendi profilini, eğitimini ve çıkarlarını uyuşturacak kişisel bir proje geliştirecek, onun becerilerini pratikte uygulamak ve yönettiği mesleği karşılama fırsatı bulacaktır. Öğretmen, gönüllülere "E+Media 4 YOUth"etkinlik ve hedefleriyle yakından ilişkili olarak kendi kişisel projelerindeki faaliyetleri planlama, organize etme ve uygulama konusunda yardım edecektir. Akıl hocası, herhangi bir soru, sorun ve endişe için onlarla düzenli toplantılar / konuşmalar yaparak elinde olacaktır. Gönüllüler, Bulgaristan'ın diğer bölgelerini ziyaret etme, yeni malzemeler toplama ve toplanan bilgileri ülke çapında yaygınlaştırma imkânına sahip olacaklar. Gönüllülerin çalışma programı, büyük Bulgar dili derslerini de içerecektir. Aynı şekilde, Bulgar halk dansları, spor salonu, Vitosha Dağı'ndaki yürüyüşler gibi özgürce seçilebilen aktiviteler de bulunmaktadır. Gönüllüler, E-xpo, spor etkinlikleri, gençlik sinema akşamları, kültürel dil kahveleri ve ulusal yemek yemekleri gibi gelişmiş gelişmelere ilişkin çalışmalarına ICDET'in ana faaliyetlerine devam edecekler.

EVS projesi, Bulgar gençlerin fırsatları ve potansiyel gerçekleşmeleri hakkında şeffaf, kolay erişilebilir ve kapma bilgilerinin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunacak. AGH gönüllüleri yerel gönüllülerle aynı ihtiyaçları ve çıkarları, yani Erasmus + yaygın eğitim araçlarıyla eğitim ve öğretim gelişimini paylaşacaklar.

Başvuru
Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://docs.google.com/forms/d/1pkE1svMYGGGkT1yZUk5MaA3WI7vHWq0j2OkS3nJXyWc  linkinden istenen bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Başvuranları yapanların kurumumuz sosyal medya hesaplarını beğenmeleri + puan olarak değerlendirilecektir. Bu nedenle bu konuya lütfen dikkat ediniz.

Başvuru Sonrası Süreç
Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm
başvurular değerlendirmeye alınır. Başvuruların yoğunluğu nedeniyle sadece olumlu değerlendirilen
adaylar ile irtibata geçilir. Sorularınız için lütfen iletisim@sisliab.gov.tr adresinden bizimle irtibata geçiniz.

     *Gönüllülerin tüm ihtiyaçları karşılanacak ayrıca cep harçlığı verilecektir. Şişli Kaymakamlık AB
Sosyal medya hesaplarını takip ederek şansınızı arttırabilirsiniz! 

http://www.instagram.com/sisliabproje

http://www.twitter.com/SisliABproje


http://www.facebook.com/SisliABProje

Yorumlar

Yorumunuzu Bırakın