Proje Tarihleri : 1 Şubat 2018 – 1 Temmuz 2018
Süre: 6 ay
Yer : Londra, İngiltere
Gönüllü Sayısı : 1 (Bir)
Son Başvuru : 07 Ocak saat 23.00

Açıklama
CEFL Lyncx (CEFL), 2011'de Londra'da kurulmuş ve toplum temelli bir yardım örgütüdür. CEFL, Lambeth'teki çocukların, gençlerin ve ailelerin yaşam koşullarını iyileştirmek için vardır. CEF Lyncx, sosyal, duygusal, eğitimsel ve ekonomik açıdan dezavantajlı bireyler için öğrenme fırsatları ve kapasite geliştirme sağlar. Her hafta  % 90'ı çocuklarla ve gençler tarafından oluşan 600 doğrudan yararlanıcı bulunmaktadır.

Avrupa Gençlik Gönüllülüğü London-Brixton / Lambeth projesi, Şişli Kaymakamlığı, Yaşam Biçimi Romanya ve Interra Rusya kurumları arasındaki bir ortaklık projesidir.

1. Yeni bir kültürü tanımak, dil becerilerini geliştirmek, kültürel farkındalığı artırmak, yeni dostluklar kurmak ve kişisel ve mesleki gelişim sağlamak için 6 ay süreyle Romanya, Türkiye ve Rusya'dan 4 gönüllü iki gruba (toplam 8 kişi) ev sahipliği yapılacak.

2. 8 Genç İletişim, İngilizce ve liderlik becerileri geliştirecek.

3. "Gönüllülüğün İstihdamı", "Spor Antrenörlüğü Seviye 1 ve 2" ve "Liderlik ve Proje Yönetimi" gibi gönüllü çalışmaya katılımları ile gönüllülerin istihdam potansiyelinin geliştirilmesi.

4. EVS projelerinin 4 katılımcı kurum yönetim becerisinin geliştirilmesi ve yerel gençlerin Erasmus + fırsatlarına katılımlarının artırılması.

Başvuru
Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://goo.gl/forms/kt7Ui4EJsmvQMwp23  linkinden istenen bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Başvuranları yapanların kurumumuz sosyal medya hesaplarını beğenmeleri + puan olarak değerlendirilecektir. Bu nedenle bu konuya lütfen dikkat ediniz.

Başvuru Sonrası Süreç
Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm
başvurular değerlendirmeye alınır. Başvuruların yoğunluğu nedeniyle sadece olumlu değerlendirilen
adaylar ile irtibata geçilir. Sorularınız için lütfen iletisim@sisliab.gov.tr adresinden bizimle irtibata geçiniz.

     *Gönüllüler ihtiyaçlarını karşılamak üzere cep harçlığı alacaklar. Şişli Kaymakamlık AB
Sosyal medya hesaplarını takip ederek şansınızı arttırabilirsiniz! 

http://www.instagram.com/sisliabproje

http://www.twitter.com/SisliABproje


http://www.facebook.com/SisliABProje