Küresel Isınma ve İklim Değişikliği ile ilgili Konferans Düzenlendi

TR:


Şişli Kaymakamlığı AB Projeler Birimi tarafından yürütülen Küresel Isınma ve İklim Değişikliği projesi ile ilgili Nuri Akın Anadolu Lisesi konferans salonunda Okullarda Bahçeciliğin Önemi konulu bir konferans düzenlendi.


Şişli İlçesi Resmî-Özel İlkokul, Ortaokul, Lise ve Dengi  Okullarda görev yapan Coğrafya, Biyoloji, Sosyal Bilgiler ve Fen Bilgisi öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleşen konferansta Taner AKSEL Okullarda Bahçeciliğin Önemini anlattı.

Sunumun ardından, Robert Kolej, Galatasaray Lisesi, Notre Dame De Sion ve Saint Michel Fransız Lisesi öğrenci ve öğretmenleri okullarındaki permakültür bahçelerini tanıttılar. 


Eng:

A conference was held in Nuri Akın Anatolian High School conference room on Gardening in Schools as a part of the project Global Warming Climate Change by the Şişli Governorate EU Project Coordination Unit.


Taner AKSEL explained the Importance of Gardening in Schools at the conference held with the participation of Geography, Biology, Social Sciences and Science Teachers working in the official primary schools, secondary schools, high schools and private schools in Şişli.

After the presentation, Robert College, Galatasaray High School, Notre Dame De Sion and Saint Michel French High School students and teachers introduced permaculture gardens in their schools.

Yorumlar

Yorumunuzu Bırakın